| annutza14 a întrebat:

La ce ma ajuta funditele si cum le pot primi si la ce ma ajuta daca primesc raspunsul castigator(adica persoana careia i-am raspuns imi declara raspunsul castigator)?

Răspuns Câştigător
| Rebecaaaa a răspuns:

Cand tu raspunzi cuiva la o intrebare si persoana respectiva crede ca raspunsul tau este cel mai bun, iti declara raspunsul castigator si astfel primesti o fundita. Fundita te ajuta sa iti maresti rank-ul si primesti de asemenea 100 de puncte.

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Funditele nu te ajuta la nimic, ele sunt doar mici multumiri din partea celor pe care i-ai ajutat! Nimic mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru orice nelămuriri despre TPU, ai la dispoziţie secţiunea "Întrebări frecvente".

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Fundiţele te ridică în "rang".