| IIssaIssabella a întrebat:

Buna aceasta intrebare este pentru cei care locuiesc in Iasi. Cine imi poate spune care este cel mai ieftin Petshop din iasi as vrea un cavalier King Charles Spaniel. Dar as dori sa fie spre adoptie dar daca nu este atunci sa fie mai ieftim va rog din suflet. Multumesc dau funda vot ce vreti! kiss

3 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti un asa caine in iasi dar incearca la targul de animale care este in piata 2 baieti care este in fiecare dumunica sau cauta pe net anununturi King Charles Spaniel in orasele de prin apropiere!

P.S. stiu ce spun ca sunt si eu din Iasi

| IIssaIssabella explică:

Nu conteaza in special daca are imperechere proasta pentru ca nu vreau sa il imperechez as vrea un baietel!

| AlexandraT_4435 a răspuns:

Nu cumpara caini/pisici din petshop-uri pentru ca sunt bolnave animalele(genetic,imperechere proasta,caliatate slaba, defecte, boli etc)...cauta o canisa in Ungaria, ca in Romania eu nu am vazut cainii astiahappy