| IIssaIssabella a întrebat:

Buna TPU va rog din tot sufletul cine are un pui de cavlier king charles spaniel? sau stie pe cineva care are cavalieri spre adoptie. pls sad sad Nu trebuie neaparat sa fie rasa pura poate fi corcit dar macar sa arate ca un cavalier va rog! dau funda vot si ce vreti voi

Răspuns Câştigător
| Cookie2275 a răspuns:

Stiu cum e sa vrei un caine fumos ca si Cavalier King Charles, dar este foarte greu de gasit spre adoptie(sunt niste caini care se vand cu multi bani pentru ca se nasc putini pui).Dar nu te descuraja poti sa adopti si alt caine nu neaparat cu King Charles. Si eu vroiam la inceput neaparat un doberman si acum am o catelusa foarte frumosa(este metis de Teckel cu Pechinese).

1 răspuns:
| Millis a răspuns:

Oh avea varul meu 2 de rasa pura dar i-a dat spre adoptie chiar ieri, chiar te puteam ajuta... sad