| BodoGenn a întrebat:

Salut,am mare nevoie de ajutor.De curand am adoptat un pui de catei pechinez si pe la vreo 4 luni a murit din cauza parvovirozei.
Cand l-am adus in curte la mine mai aveam un catel pe care il am demult dar e batran,tot pechinez si de cand a murit catelul acela cu parvo a inceput sa tuseasca si catelul pe care il am acum.
Doar tuseste,in rest face caca bine, un pic galben dar asta se poate sa fie din cauza ca i-am dat si coliva ...va rog eu ajutati-ma. Vreau sa stiu daca nu cumva a luat si el, sau daca mai poate lua parvo la ani batrani.

2 răspunsuri:
| elements1994 a răspuns:

Buna,cel mai bine te sfatui sal duci la un control.

| BodoGenn explică (pentru elements1994):

Deci,in primul rand nu am bani deocamdata si an al doilea rand nu prea isi dau importantawinking.Eu vreau sa stiu daca se ia Parvoviroza si la catei mai batrani.