| BOGDAN1234567 a întrebat:

.acum o luna mi-am luat un perus este tanar, mascul.ieri mi-am achizitonat o femela tot tanara problema e ca nu se inteleg deloc tipa unu la altu, masculul vrea sa se apropie de ea insa nu il lasa il respinge cu ciocul si incepe sa tipe parca ar vrea sa se ciupeasca unul pe altu...ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara:
Va mai dura pana se acomodeaza unul cu celalalt, lasa-i in pace..Asa am patit si eu odata, dar esti sigur ca e femela? Uneori vanzatorii mai gresesc.
Succes si O zi placuta! happy

| SkyZ0 a răspuns:

Bogdan am avut aceias problema totul trece in 3-4 zile pana se invata unul cu altuwinking