| Ganja7 a întrebat:

Am un perus si am reusit cat de cat sa ma imprietenesc cu el..se urca de degetul meu, sta pe umarul meu chiar si acum sta pe tastatura.Problema e ca nu ma lasa sa il mangai mereu se fereste sau vrea sa ma ciupeasca(nu ma ciupeste dar deschide ciocul ca si cum ar urma sa ma ciupeasca).Nu ii este frica de mine dar pur si simplu nu ma lasa de ce?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Asa e firea lui. Poate e mai incapatanat si vrea sa faca ce vrea el. happy
La multi ani!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asa e firea lui