| maria849 a întrebat:

De o luna si jumatate am achizitonat o pereche de papagali cantatori. Problema este ca masculul are obiceiul sa ii smulga femelei fulgii din cap, si acum e deja cheala. Ea sta cand el o jumuleste, si tipa doar cand o doare foarte tare. Initial am crezut ca se imperecheaza, dar nu au facut asta deloc. Ce parere aveti? Dau funda

2 răspunsuri:
| anamaria200539 a răspuns:

Știu cum e. Punelw doua oglinzi și ai sa vezi ca o sa se uite nai mult im oglinda. Dacă nu merge înseamnă ca masculul vrea sa se împerecheze și femela nu. Sper sa Îți fie de ajutor

| anamaria200539 a răspuns:

Știu cum e. Punele doua oglinzi și ai sa vezi ca o sa se uite nai mult im oglinda. Dacă nu merge înseamnă ca masculul vrea sa se împerecheze și femela nu. Sper sa Îți fie de ajutor