| PaullaDeDe a întrebat:

Buna all.

Acum 2 saptamani (duminica se implinesc 3) de cand am primit broasca testoasa.La inceput ii dadeam de mancare:salata, paine, mamaliga, capsuni, varza si nu manca tot.
Am auzit ca mananca mancare de pisici, nu mai stiu ce sa ii dau.
Eu locuiesc la casa si in gradina i-am facut un loc doar ei unde are apa si iarba, am auzit ca daca se streseaza nu mananca.

Cine are broscutza testoasa sa ma contacteze pe ID: paulapetricas
Doar cine are broscute

2 răspunsuri:
| XteoX a răspuns:

Eu am broscuta testoasa. Mai intai daca ai putea sa imi spui ce fel de broasca e? Ai putea sa ii cunmperi din magazin inima de vita liofilizata. se gaseste in petshop.

| Theeo a răspuns:

Dă-i orice, de fel nu sunt pretenţioase dar cel mai mult le place inima fiartă...