| Marius159 a întrebat:

Am o broasca testoasa de apa europeana are 20 cm, 800g si e femela am gasit-o recent in curte dar nu vrea sa manance nimic ii dau salata, varza, pestisori mici vii si azi i-am cumparat mancare special pentru ea.Am mai avut una acum 2 ani dar manca tot ce ii dadeam salata, pestisori mici,...dar am pierdutosad.Ce sa fac ca sa manance?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Posibil o fi bolnava sad

| musickid440 a răspuns:

Stiu ca inseamna mult pentru tine. Uff, o poti duce la magazinul de unde ai luat-o si sa intrebi vanzatorul ( la pet shop ) sau la veterinar happy

Te poti documenta si online, cheia e sa fii calm si linistit.

| Gya_Ammy_1994 a răspuns (pentru musickid440):

A specificat ca a gasit-o in curte si tu spui sa o duca la magazinul de unde a luat-o? laughing Eu sunt de parere ca are un alt stil de viata deodata ce ai gasit-o in curte o fii obisnuita cu alta hrana, incearca cu insecte, viermi uscati sau altceva ce putea manca pana sa o gasesti. Sper ca te-am ajutat!