| Heartless a întrebat:

Buna all happy
Vreau sa imi cumpar un porcusor de guineea big grin.Imi puteti spune cate ceva despre el?big grin
Sunt fricosi ca hamsterii? Adica daca ii pun in pat incep sa fuga de mine sau sa ma muste(aveam un hamster care ma musca daca vroiam sa-l ating).
Mai vrea o verisoara sa-si cumpere si e curioasa daca poate sa-l tina intr-o cutie de carton pana isi cumpara si cusca la el o va roade?
Multumesc, dau fundita happy

4 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Nu.Ei sunt foarte cuminti si afectuosi.Si eu am avut doi porcusori de guineea si puteam sa ii ating, sa ma joc cu ei.vara ii duceam afara si le dadeam de frunze, isi stiau numele si se intelelegeau foarte bine.

| Charai a răspuns:

Salut. Avea sora-mea 2 porcusori de guineea si tot ce pot sa spun despre ei e ca sunt adorabili. Foarte cuminti, dar un pic fricosi la inceput, pana se obisnuiesc cu noul stapan. Cam fac mizerie, dar daca ii ingrijesti cum trebuie atunci nu e nici o problema. Eu nu i-am pus in pat, laughing insa cred ca e in regula pentru ca nu sunt agresivi deloc, dar presupun ca mai sunt si exceptii. Roade tot ce ii pica in cale, asa ca nu e recomandat ca sa fie tinuti in cutii de carton. Mai bine sa il cumpere cu tot cu cusca, sfatul meu. In cel mai apropiat timp planuiesc sa imi cumpar si eu unul sau doi. Succes cu cresterea lui big grin

| αηÐℜε a răspuns:

Prietena mea are un porcusor de guineea e chiar foarte dragut el e cuminte nu fuge eu am putut sa-l ating l-am luat in brate.eu zic sa-ti iei:d

| danyboss a răspuns:

Sa nul lasati la pisici atat am de spus eu tongue