| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Am 1 pui de curcuta de vreo 3 saptamani care de 2 zile sta intr-un loc cu capu intre aripi si cu ochii inchisi si nu mananca ii dau cu forta.I-am dat vitamine din primele zile de viata si nu avea nimic dintr-o data ...sa intimplat.Ce sa fac? Pana ma duc la farmacie veterinara stiti ceva? Ce tratament sa ii dau sau sa ii cumpar? Ceva pastile? Multumesc.

2 răspunsuri:
| prodatory2k a răspuns:

Cel mai bine e sa-l vada un veterinar...el stie mai bine ce e de facut

| Radu_Alberto_2001 a răspuns:

Dul la veterinar pentru ca"poate" are vreo problema, funda?