| laurav a întrebat:

Buna am 13 ani si imi doresc foarte mult un catel bichon maltez sau chanis. Dar nu vreau sa dau 200 de euro pe el este prea scump. Daca aveti informati de unde pot sa imi iau si eu un caine de acest gen mai ieftin.
ofer fumdita informatiilor folositoare (pupici)

Răspuns Câştigător
| ChocolateDroid a răspuns:

Uite aici : http://www.anunturi.biz/anuntul/643874/bichon-maltese-si-bichon-bolognese
bichon cu 164 euro.
Fundita?

6 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Intra pe www.okazii.ro poate gasesti. Eu am un bichon maltez si mi l-am luat cu 180 de euro luna trecuta dupa www.okazii.ro poti negocia cu persoana care vide catelusul/catelusii. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| crisS a răspuns:

Eu am cumparat unul cu 180 de euro. Sfatul meu ar fi sa te duci in piata de caini din orasul tau si sa incerci sa negociezi cu vanzatorul astfel incat sa ajungi la un pret convenabil.

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu stiu dca vei gasi ceea ce doresi [gratis] sunt ff scumpi. doar sa fie cineva care sa til daruiasca bafta

| BruneTTe a răspuns:

Si eu imi doresc si. degeaba rolling on the floor. pai cum a spus si EusiAtat. nu cred ca il vei gasi undeva [ mai ieftin ]. oricum succes la cautathee hee

| Ana_6561 a răspuns:

Am eu cocker spaniel cu 100euro. ii foarte cuminte. daca vrei mai multe detalii intra pe id meu avon016190.

| laurav explică:

Nu am zis ca il vreau pe gratis da nici sa dau 200 de euro pe el nu merita tongue