| bianca_7396 a întrebat:

as vrea si eu un bichon maltez(daca am scris bine) sunt din bacau si vreau sa adopt unul.cine imi poate da sa adopt un catel? please! imi doresc foarte tare! am 10 ani si e cam scump unul.

3 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Cine crezi ca e atat de dobitoc sa dea gratis un caine pe care poate sa ia lejer 10 milioane? Tu l-ai da gratis dupa ce investesti in fundul lui si al maica-si milioane bune?

| bianca_7396 explică:

Poate nu gratis dar mai ieftin de 6 mlioane.

| Ginny a răspuns:

Daca le-ai demonstrat parintilor ca esti destul de responsabila, fa si tu niste economii, documenteaza-te si...Succes!