| Bibuşca a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor happy ...eu as vrea sa-mi cumpar un bichon maltez [pui micut maxim 2 luni] am dat si pe net dar sunt cam scumpe preturiile crying as vrea un catelus bichon maltez mai ieftin sa fie maxim 2-5 milioane:X:X:X.Parintii nu vor sa dea pentru un catel 8-10 milioane si de aceea il vreau mai ieftin eu sunt o iubitoare de animale si mi-as dori un catel bichon maltez:X:X:X daca aveti voi niste catelusi bichon maltez poate ma ajutati si pe mine sa-mi iau un bichon maltez de 2-5 milioane va rog frumos dati-mi raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.anunturi-on-line.ro/......43665.html
http://www.anunturi.biz/anuntul/930755/bichon-maltez-de-vanzare-talie-mica
http://romanian-dogs.com/anunturi/toate-judetele/Bichon%20Maltese/0/. Are si o colega de-a mea si a dat in jur de 9-10 mil si tot asa a cumparata de pe net (nu mint;) ). Funda? Am nevoie mare:D

2 răspunsuri:
| AnnDaTv a răspuns:

Du-te la piata de animale din fiacare duminica

| casper a răspuns:

Stiu pe cineva care are unul, dar are un an