| PATRICIUnicolas a întrebat:

Buna, am 2 carași micuți aurii iar am observat că în ultimele 5 - 6 ore tot merg la suprafață si iau guri mari de aer de repetate ori, este vreo problema la apa sau au pereți mei vreo problema? Mulțumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa le pui un sistem de oxigenare sau cel mai simplu 1-2 muschi de apa... Poti cere la petshop "mușchi de apa". Sunt un fel de planta care nu mecesita ingrijire, dar ajuta la oxigenarea acvariului

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Apa e curata? De cand nu ai mai inlocuit-o?