| Stanca_Iuliana_1973 a întrebat:

Buna am 2 persane albe superbe. Femela intra frecvent in calduri,motanul o monteaza dar nu ramane gestanta! De ce? Motanul monteaza si alte pisici la care monta e un succes, doar la pisica mea nu este monta o reusita..Am observat ca pisica in timpul inperecherii sta pe o parte... oare motanul nu reuseste sa o monteze asa cum ar trebui?

1 răspuns:
| Anonia a răspuns:

Posibil sa fie sterila. Sau poate poziția nu e buna. Daca nu vrei sa mergi la veterinar pentru analize, încearca sa o repoziționezi tu si sa o tii în poziție normala.