| Andra1777 a întrebat:

Bună, am cățel de rasă mică si e deja senior (în jur de 11 ani).Era super activ si energic pana acum aproximativ 1-2 zile...Nu prea vrea sa mănânce (mananca dar puțin), în schimb bea multă apă; stă în cușcă toată ziua lipsit de chef, mi-e frică să nu-l pierd...Ce credeți că are sau ca ar trebui sa fac? (Țin sa mentionez ca nu are carnet de sănătate și nu si nu stiu daca si a primit vaccinurile cand era mic )

1 răspuns:
| Antopuff a răspuns:

E posibil sa fie Maladia Carre sau Jigodia in care el este apatic. Daca nu este tratat exista o sansa sa nu supravietuiasca.