| ZuettH a întrebat:

Cum ii fac pasaport la pisica? are carnet de sanatate cu vaccinurile la zi happy

2 răspunsuri:
| mihaela2808 a răspuns:

Cum sa ii faci pasaport la pisica? Exista doua moduri sa-ti explic:1 sa ii faci pasaport adica sa o arunci undeva pe camp si 2 pasaport pentru avion in cazul asta bag-o in geanta nu o vede nimeni crede-ma nimeni nu a ajuns la inchisoare ca a trecut o pisica granita.

| ZuettH explică (pentru mihaela2808):

laughing tu esti sanatos? ai mers vreodata cu avionul? NU o poti baga intr-o geanta pentru ca ti-o vede dar ma rog... nu ai fost in viata ta cu un avion nu? :S