| Danyela24 a întrebat:

Am cautat din intamplare caini golden retriever de vanzare in diferite localitati, iar la unele adaugate recent scria la pret 1 RON.
Sunt adevarate acele oferte.As vrea sa-mi cumpar dar ma sperie putin pretul.Nu vreau sa-l primesc bolnav.
Funda.

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopat? a răspuns:

Nu se prea știe de sănătatea lor.

La acel preț sigur au o boală sau ceva de genul sau sunt corcituri între acel câine de rasă și încă unul.

Îți recomand să nu cumperi la acel preț, am mai văzut și eu, și nimeni nu a fost mulțumit!

8 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Sunt adevarate doar ca unii vanzatori pun 1 leu ca sa atraga clienti ca sa zic asa.

| Pufarinee a răspuns:

Daca este un numar acolo poti sa suni si sa intrebi.Eu cand imi cautam caine am dat peste un pret de 0 ron.Am sunat la numar si a zis ca, costa cam 300 de euro.bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil sunt persoane a caror catele au fatat si este o vorba care spune ca nu trebuie sa dai animalele pe gratis, de aia se cere cate un leu

| MrAnonymus a răspuns:

Nu cred ca este adevarat.Un catel ori este mai scump de 100 lei ori este luat la adoptie.Si eu am luat o teapa cu asa ceva:scria 10 lei si cand l-am sunat pe acel om mi-a spus ca este 500 lei. Daca vrei caine cauta in locuri specializate sau pe internet(www.tocmai.ro) ca sa te poti intalni cu stapanul si sa ii poti face un control. Funda?

| Danyela24 explică (pentru MrAnonymus):

Imi pare rau dar link-ul tau nu merge happy

| MrAnonymus a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/ incearca asa acum sigur merge

Răspuns utilizator avertizat
| MIhAIKooL a răspuns:

Mai bine il cumperi de altundeva, dintr-o canisa si nu este scump cam 200 de euro