| D3eaa a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Am un rottweiler de 1 an si in dimineata asta cand m-am dus sa ii dau de mancare am vazut ca are ochiul stand fooarte umflat, nu stiu de la ce sa se fi umflat in halul ala. de vazut vede cu el, nu ii curge nimic din ochisor. el obisnueste sa faca gropi in curte, posibil sa ii fi sarit ceva in ochi?

2 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Da, este posibil sa ii fi sarit ceva in ochi sau sa fi fost muscat de o albina sau insecta. Il poti duce la veterinar pentru un diagnostic complet.
Daca observi ca se comporta diferit cu sensul ca nu are pofta de mancare sau sta intr-un singur loc toata ziua, ar trebui sa iti faci griji.

| D3eaa explică:

Nu e schimbat deloc, tot zglobiu, cu chef de joaca a ramas ....mananca, bea apa... nu are absolut nici o schimbare de comportament https://photos.google.com/......H_OW1lpuk9