| Muscalu_Ana-Maria_1994 a întrebat:

am o catelusa amstaff de 3 luni!
am vazut ca face pisu` mai des si azi am observat cv rosu la pipi ei. ce credeti ca are? de-ocamdata e vesela,mananca, se joaca... sa i fi venit ciclul? cred ca e prea devreme...

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Poate sa fie racita, sau sa aiba probleme cu vaginul ( vaginita), te-as sfatui sa te duci la un medic veterinar cat mai repede cu ea.

| Kriss96 a răspuns:

Ce natanga esti. Nu are cum sa-i vina asa devreme. Si daca ii vine vezi sange in toata casa. Nu doar in pipi. Tu cand esti la ciclu vezi sange numai cand te pisi?
Du-o la veterinar! E grav daca urineaza mai des si cu sange. Cat de inconstienta poti sa fi sa pui intrebari aiurea si sa-ti dai cu presupusul cand tu trebuia sa fugi la veterinar de mult?

| ILoveDOGSsoMUCH a răspuns:

Du-te la veterinar! Ori e racita, ori e bolnava! Grabeste-te, e ea vesela, dar posibil are dureri.