| Constandache_Madalina_Valentina_1996 a întrebat:

Am o catelusa de rasa Bichon Maltez si plange in somn dar si imediat cand se trezeste. Oare ii cresc noii dințișori. I-am facut baie si tremura asa ca am uscat-o cu un feon mic la puterea cea mai mica pentru ca imi era frica sa nu raceasca si s-a speriat. Oare sa fie din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| Ionutszu a răspuns:

Deci, am si eu una, iar cand era mica se trezea din ora in ora si la fel, plangea mereu...trebuia sa doarma cu cineva.a fost chinul de pe lume. Dar la mine ii era frica sa doarma singura, atata tot. Daca ii cresc dintisorii, ziua cand ai timp da-i jucarii pe care sa le mestece, nu prea dure, una este indeajuns, da-i atentie, e totusi un copil.

1 răspuns:
| Ionutszu a răspuns:

Nu are importanta cuc e ai uscat-o...e normal ca ea fiinde mica sa se teama de el ca de... eu cand o uscam ma apropiam de ea, verificam cu mana temperatura si dadeam cu feonul stanga dreapta, nici o secuunda in acelasi loc