| JockerStoica a întrebat:

Ce nume se potriveste cel mai bine pentru un caine din rasa AMSTAFF sau PITBULL?
Apropo mai am o intrebare care sunt Cele mai bune Boabe de caini? Ca am vazut ca batalia se da intre pedigree si royal canin.
FUNDA!

3 răspunsuri:
| cainirasapura a răspuns:

Orijen,Acana,Royal canin, Biomill, Hills, Belcando etc.,, mancarurile din gama superpremium,,. Restul au reclama multa si tone de coloranti!

| Nyan998 a răspuns:

Femela : Haka, Iris, Chira, Ida, Kara, Yen.
Mascul : Ace, Edge, Enzo, Guru, Hunter, Seth.
- Ambele sunt bune, dar Royal Canin (=
Sper ca te-am ajutat.

| Mezei a răspuns:

Royal Canin e net superior. Eu imi hranesc cateii cu Royal Canin.
Eu iti sugerez sa iti numesti catelul dupa ce ii observi comportamentul. Poti sa-l numesti si dupa aspectul fizic. Numele cainelui trebuie sa fie destul de scurt ( poate sa fie si lung dar oricum cand o sa-l strigi o sa-l prescurtezi) si sa-l caracterizeze.