| Hipstergirl8 a întrebat:

Am o intrebare...Am un papagal si i-a iesit sub aripa o unflatura care creste din ce in ce mai mare...ce este... ajutatima va rog

4 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Probabil e o boală sau s-a lovit, du-l cât mai repede la veterinar!

| Necunoscuta31 a răspuns:

Sugerez sa il duci la veterinar! El stie cel mai bine

| DeNyXy a răspuns:

Vai,asa a patit si perusul meu, ii crestea o bubita mare la fund, iesea gaze din el, pana la urma a murit.Du-te repede cu el la veterinar!

| DeNyXy a răspuns:

Asa a patit si papagalul meu si pana la urma a murit, du-te cu el repede la veterinar!