| 0099 a întrebat:

Am (am avut) un papagal caruia i-a iesit sub aripa o buba cam mare si de culoare roz rosiatic, mama l-a luat cu un prosop si atuci el s-a agitat si a dat cu ciocu in buba aia si a spart-o i-a curs mult sange si nici nu a trecut un minut ca a murit. Imi puteti spune ce era aia?

Răspuns Câştigător
| DjLayla a răspuns:

Dul la un medic veterinar ca stie el ce a fost funda?big grin sau poate o fost o infectie sau vreo boala cine stie

2 răspunsuri:
| MrMaloneSV a răspuns:

Condoleantesad
cred ca era un fel de alunica ca la noi ..nustiu nu ma pricep dar mai bine intereseaza-te de pe net

| AsL a răspuns:

Avea H5N1 du-te la medic, poate te-ai infectat si tu.