| Bibuşca a întrebat:

am o intrebare este mai bine[ascultatoare, mai dragatuta, mai detreaba] o catelusa BICHON sau un catelusi?

Răspuns Câştigător
| zenbatista a răspuns:

Catelus sau catelusa nu conteaza, in primul rand sa asculte de stapan(poate o/il duceti la o scoala de dresaj)ca restul vine de la sinewinking sper ca iti este de folos baftahappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BIchonul maltez,asa pare in fotografie,este cea mai desteapta,inteligenta rasa de ciini. Daca il ai si il inveti de mic,te intelegi cu el mai bine decit cu o persoana, si te iubeste, NECONDITIONAT.Am si stiu ce poate.NUMAI BINE.