| Creionelroz777 a întrebat:

Este cineva interesat sa cumpere un pui de bichon havanez? Eu nu il mai pot tine, am deja 3 catelusi. Scuze de intrebare

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat il dai?

| Alex4322 a răspuns:

Cat are acum? Ce culoareare? Eu am bichon Havanez si cunosc aceasta rasa.Din pacate nu imi permit docamdata sa dau bani deoarece vara aceasta mi-am luat o fetita superba. Apropo daca mai ai exemplare din aceasta rasa, masculi as fi interesata in anul 2013 pe vremea asta de monta...ce culori au?