| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am o întrebare pentru persoanele din Vrancea. De unde as putea cumpăra un hamster?

Răspuns Câştigător
| PringAloe a răspuns:

Salut, eu sunt din Vrancea, daca esti din oras gasesti usor la magazinele astea : Animax (Unde este kaufland/mc. Donald's) Mai este un petshop langa fostul tribunal care se numea Papagayo unde au hamsteri, Animax gasesti si in carrefour, si mai sunt si pe la piata moldovei pet shop-uri care au hamsteri.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la un pet shop, gasesti si in hypermaketuri magazine care vînd hamsteri, papagali porcusor de guineea.

| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
Pe OLX găsești, poți caută direct pe google "Vrancea hamsteri" ori să intrii pe aplicația OLX, să scrii cam câți bani ai vrea să dai și alte caracteristici.

| Violleta2022 a răspuns:

Din magazinele de petshop sau de pe olx, de la crescatorii de hamsteri.
Evident, trebuie a fie din orasul tau, ca sa te poti intalni cu vanzatorul si sa-l iei.

| Miha50miha a răspuns (pentru PringAloe):

Mulțumesc mult!????