| Bontas_Elena_1983 a întrebat:

Buna am o pereche de perusi de 3 ani se inteleg bine nu s-au batut niciodata se giugiulesc dar cand vine vorba de imperecheat fata il ciupeste nu il lasa. Care ar putea fi cauza? Daca le cumpar un cuib ar ajuta la imperechere?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Da, se inteleg foarte bine, si asta pentru ca fata l-a bagat in friendzone. Il vede ca pe un prieten, asa ca nu se vor imperechea niciodata.

| Bontas_Elena_1983 explică (pentru minrest):

La asta nu m-am gandit. Multumesc pentru raspuns.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Asa se întâmplă si la adolescenti, pentru ca fata nu a împlinit 18 ani. happy
Lăsând gluma la o parte, cum se comportă fata de celălalt? Ca daca îl lasă pe celălalt, atunci trebuie sa mai faci rost de o femelă si de o colivie.

| Bontas_Elena_1983 explică (pentru anonimg):

Am decat un mascul si o femela se pupacesc masculul o mai hraneste uneori ca pe un pui sunt tandri unul cu celalalt dar doar atat.Cand masculul incearca sa se urce pe ia nu il lasa