| simpleMAN18 a întrebat:

De curand le-am pus un cuib perusilor mei.Problema este ca femela nu prea pare interesata de el in schimb masculul a intrat de multe ori, si atuncea cand intra el se suie si ea pe batul de la cuib.Am impresia ca femela ar fi interesata de cuib da in momentul cand e apropie de acesta, masculul o ciupeste....Parca asa imi da impresia.Ce sfaturi imi dati?

PS:Am mai imperecheat o pereche, a avut succes.Acestia sa spun asa sunt chiar la inceput,adica nu au mai avut niciodata contacte de imperechere, doar masculul asa un pic...

1 răspuns:
| alinxs a răspuns:

Depinde cate luni au in general fac pui dupa un an de stat impreuna funda?