| andreeaaa1 a întrebat:

Am o pisica care are 3 pui dar din pacate toate sunt femele. Pisica cea mare e slaba. Familia mea nu vrea sa mai pastrez pisicile. Tatal meu a zis sa le duca la tara sa le lase acolo si sa-mi aduca un motan pe care sa-l pot ingriji.Eu as vrea dar imi este mila de pisici.Nu pot sa le abandonez.
Ce as putea sa fac.Va rog ajutati-ma. Daca vreti sa adoptati vreun pisoi lasati-mi un mesaj privat cu id-ul vostru.Sunt din Galati.

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Du-le la tara.pana la urma o sa ai teme, ma rog nu o sa te mai gandesti asa mult la ele si o sa le vezi cand te duci la tara. un motan e mai usor de ingrijit decat 3 pisici. sad
bafta! :*

| Laura a răspuns:

Stai că nu pricep. Și care e problema dacă sunt femele?

| thealchemist a răspuns:

Incearca sa le dai, dar trebuie sa ai rabdare. nu le poti gasi un camin intr-o zi. si poate folosesti ceva metode publicitare, pune-le poza undeva pe internet sa vada toti cum arata.

| andreeaaa1 explică:

Faza este ca la tara nu sunt bunicii mei si tatal meu nu poate sa aiba grija de ei deoarece el este pescar si majoritatea timpului si-l petrece pe barca iar acolo unde sta el sunt 3 caini rai, iar pisoii sunt mici si ei nu stiu de caini deorece caut un stapan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du`i la tara, la bunicii tai
O sa vezi ca o sa aiba grija de ele!

Referitor la

@Laura:]

Sunt femele si peste cativa ani daca se obisnuiesc acolo, vor face si ele pui si se vor inmulti!

Du`i la tara la bunici

Si o sa iti aduca un motan!

Ar fii mai bine un catelus, pentru ca sunt mult mai draguti, dar fiecare cum vrea

| anto_3460 a răspuns:

Lasa-i la mama lor si cand v`or creste si nu v`or mai manca lapte da`i cuiva sa aiba grija de ei!

imi dai funda?