| bbnnmm a întrebat:

Am o pisicuță în vârstă de 2 luni, e de pe stradă. Am fost cu ea azi la veterinar să o vaccineze și să o deparaziteze intern. Cred că are viermi intestinali, e foarte slabă, i se simt toate oasele, dar burtica îi este destul de mărișoară. Nedumerirea mea este în legătură cu viermii. E destul medicamentul pe care i l-a dat veterinarul? Sau ar mai trebui să îi dau și eu?

Răspuns Câştigător
| xVampirJmkx a răspuns:

Da. este destul. nu ii da mai multe chestii pentru a nu o afecta mai mult. mi s-a intamplat la fel cu un catelus. asculta veterinarul. in timp vei vedea schimbari

1 răspuns:
| GabiNoS a răspuns:

Cainele meu era sa moara de la o infectie urata cu paraziti. Du-l la doctor.