| Raluca07SF a întrebat:

Am o problema, am un motan de un an jumate si o pisică de aprox. 4 luni, iar motanul vrea sa se împerecheze cu ea, dar ea nu vrea si mereu il lovește pe motan ii da ghearele, fuge, mârâie, e speriată, e micuță, eu nu vreau ca ea sa aiba pui de pe acum

Răspuns Câştigător
| alinutastraub a răspuns:

Ideea e ca ai putea sa îi tii separat (ceea ce e absurd). Singura varianta cred ca este sa o castrezi (nu stiu exact varsta de la care poti face asta). Daca vrei pui mai tarziu chiar nu stiu.

| Raluca07SF explică (pentru alinutastraub):

As vrea sa o castrez, fiindca nu as fi vrut sa aiba pui mai tarziu, dar daca s-ar fi intamplat, i-aș fi păstrat, dar mi se pare prea mica sa o păstrez, oricum multumesc, iti dau funda

1 răspuns: