| mwentosana a întrebat:

Am o problema cu pisica mea mai mica de un an. Mă tem sa nu fie bolnava de ceva din moment ce e foarte slaba si nu mănâncă nimic, nici chiar carne. Iar dacă mănâncă, mai mult gusta de fapt. Si dupa aia pleacă. Este ceva neinregula cu ea?

Răspuns Câştigător
| VORTEX a răspuns:

Du-o la veterinar pentru niste verificari, este posibil sa ie bolnava.

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

De ce nu o duci la veterinar? noi nu suntem veterinari. nu esti prima nici ultima care intreaba ce se intampla cu animalul lui/ei. pana primesti un raspuns si nici ala concludend.o sa se faca si mai rau animalutul tau. Du-l repede la vet. am si eu o catelusa de 10 ani, iar cand se impolnaveste cu va intreb pe voi, ci pe veterinar, EL STIE CE SE INTAMPLA CU ELE. a facut o facultate de specializare, are un cabinet, nu noi happy