| anonim_4396 a întrebat:

Hello am o pisica mica iar acum am o adoua pisica dar aceasta pisica este bolnava cum fac ca sa scap de ea

Răspuns Câştigător
| ArinaMK a răspuns:

De ce sa scapi de ea sad? nai deloc inima? daca tu ai fi pisica si stapanul ar frea sa scapr de tine... cum ai reactiona?
ea e doar o biata pisicuta... bolnavioara. iar tu in loc sa o ingrijesti, so hranesti, so ajuti... sa ii fii o a 2 a mama vrei sa scapi de ea. crezi ca parintii tai au vrut sa scape de tine la prima boala?
sau tiau stat alaturi? teau sprijinit!
te sfatuiesi sa ai grija de ea. Poate ea chiar te iubestesad
pa!

5 răspunsuri:
| Jane_6633 a răspuns:

"Sa scapi de ea"?! Poftim?! Tu n'ai inima? Probabil imi vei da vot stupid dar daca ti'ai luat angajamentul sa o ingrijesti CUM SA SCAPI DE EA?

| Saya a răspuns:

Salut Cristina, ar trebui sa ai mila de saracuta pisica bolnava si sa o duci la un doctor veterinar sa o consulte iar daca boala ei este remediabila si se insanatoseste ai putea sa dai anunt ca o dai spre adoptie.

| Teddy_6725 a răspuns:

Sa scapi de ea?! Pardon? Parintii tau te-au abandonat pe tine cand ai fost bolnava? Doamne, ce oameni cu suflet mai sunt si in Romania asta!

| catalin_8409 a răspuns:

Pai varianta cea mai stiuta e sa o arungi undeva si sa plecihee hee, dar daca tii la ea poti sa o duci la un adapost pentru pisici sau sa o dai cadou cuiva... funda tongue?

| dana_7769 a răspuns:

Pai prima varianta ar fi sa o pastrezi si sa o ingrijesti, iar a2-a varianta ar fi sa incerci sa ii cauti un stapan...