| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am o pisica de vreo 2-3 luni, care a ramas slaba desi mananca foarte bine, iar cand o ating i se simt coastele. Care ar putea si problema de nu ia in greutate si ramane mica? Ms.

6 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Aproape sigur are viermisori intestinsli. mergi la vet si expune-i problema, mai bine te va putea ajuta el

| raluky4 a răspuns:

Poate sa slabeasca si daca are muuulti purici.Asa a patit Misu al meu.Asta iarna era grasan si n-avea niciun purice, si acum, cand e cu purici a slabit mult. Cel mai bine du-l la veterinar!

| zooooza a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar.Probabil are un microb la stomac...sau ceva de genu'.
Nu sunt veterinar, asa ca nu am de unde sa stiu...

| Bogdanst a răspuns:

Cheama un veterinar, si iti va spune el ce trebuie facut.

| carmenushaa a răspuns:

Buna seara,,,, Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate

mi-ai putea acorda un vot?

un singur clic

NIMIC MAI MULT!

plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

imi pare rau pentru pisicuta ta :|:| du-o URGENT! la un veterinar ...acolo i se vor face cateva injectii cu vitamine si i se vor administra si pastile :P ai grija de ea :P :*

| Anna_5437 a răspuns:

Incearca sa-i dai niste vitamine si niste proteine, niste plicuri din alea cu carne ...eu ii dau pisicii mele si e bine. Dar totusi incearca sa o duci la un veterinar.