| bybyana a întrebat:

Am o problema. De cateva luni am observat ca pisica mea sta in compania motanilor si scoate noaptea niste sunete care nu te lasa sa te culci. M-am informat si am aflat ca pisica mea poate face niste pui curand. Unde as putea gasi un spital veterinar unde sa pot castra pisica la un pret accesibil. Am gasit si la 200 lei deci, daca stiti mai spump v-as ruga sa nu postati un comment. Dau funda si mii de multumiri. Am auzit ca exista si centre in care castrarea este gratuita. Stiti cumva unul? Totusi, daca stiti spitale veterinare la care castrarea costa in jur de 200 lei sa imi spuneti pentru a sti daca ma duc la cel mai apropiat veterinar

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Centrele care sterilizeaa gratuit sunt de regula cabinete veterinare care sterilizeaza gratis doar pisicile adunate de pe strada si fara stapan, deci nu sterilizeaza gratis toate pisicile. mai sunt si cabinete care sterilizeaza pisici gestante deja, dar costa mai mult cred. mai mult de 200 de ron nu prea are cum sa coste totusi. stiu unul in bucuresti care sterilizeaza la 170 si la 200 de ron, dar nu stiu daca tu esti de aici si daca preturile raman acestea avand in vedere ca cel mai probabil pisica ta e deja gestanta.

4 răspunsuri:
| Runa100 a răspuns:

Din ce oras esti? Ajutane sa te ajutam

| mika a răspuns:

Saracuta pisicuta trebuia sa o castrezi de mult, trebuia sa te gandesti.acum vrei sa o castrezi cand trebuie sa faca pui sad saracuta. si app nu te-ai specificat din ce oras esti sa te ajutam cu numele centrului respectivsad

| bybyana explică:

Imi pare rau daca nu am specificat. Sunt din Bucuresti. Tin sa mentionez ca pisica mi-a mai fatat acum 2-3 luni alti 5 pui si nu am ce face cu ei

| bybyana explică:

Sunt din Bucuresti