| TotoTheo11 a întrebat:

Am o problema! Voi avea un iepuras pitic si nu stiu ce nume sa ii pun.La inceput ma gandeam sa ii pun daca e fata Bella iar daca e baiat Pufulet sau Baxter.
Ori ce nume e bine venit! Cel mai bun va primi fundita!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lollipop134 a răspuns:

Daca e fetita poti sa ii pui numele Tina, iar daca e baiat poate fi Pufulici sau Mustacila

| TotoTheo11 explică (pentru Lollipop134):

Mersi! Mustacila este chiar dragut pentru baiat.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Puffy/Misha/Frryda/Rocco/Nerro
Sa iti traiascahappy

| TotoTheo11 explică (pentru caramela):

Puffy e un dragut dar inca ma gandesc.Nu sunt inca sigura.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Eu asa alege daca e fata Lola sau Fetita(asa am pus eu nume la femela porcusor de guineea a mea) si daca e baiat as alege:Baxter ca si tine, Roco sau Rontzaila

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Poi poti sa-i pui :
Nume pentru femela

Ruby, Sara(h), Ambra, Elsa, Cookie, Jessica, Jessy, Daisy, Hera, Cleo,

Summer, Lisa, Liza, Linda, Cara, Cora, Honey, Betty, Iza, Yssa, Isa,

Dolly, Mischa, Aysha, Alma, Jolie, Anita, Bubbles, Tonka, Tasha,

Bella, Berta, Jojo, Barbie, Sidney, Beauty, Cindy, Candy, Cintya,

Bijou, Bonita, Bonnie(Bonny), Crisa, Clea, Tea, Darla, Desiree,

Lucky, Doris, Emma, Maggie, Ester, Meg, Erica, Fiona, Ginger,

Eda, Heidi, Iris, Jenny, Jennifer, Kim(y), Kira, Lady, Donna, Liv,

Lola, Lolita, Lala, Layla, Leila, Lessy, Mara, Isis, Mayra, Maya,

Milly, Nerra, Naty, Nina, Rita, Ronna, Freya, Paloma, Rea, Mandy

Pamela, Pamy, Salma, Sheila, Sherry, Cherry, Shopie(Sofy),

Tara, Tess(a), Tisha, Xena(Senna), Xenia, Nicky, Vicky, Bambi, Ines, Kia,

Blondy, Erin, Alida, Bernice, Lulu, Leya, Lea, Cristal, Sahara, July,

Pinky, Becca, Blacky, Lizzy, Lizuca, Ruth, Didy, DeeDee, Kenya,

Gloria, Tia, Bia, Marta, Pufa, Pufarina, Puffy, Mona, Baby,

Tyna, Ella, Alice(Alis), Tinkerbell, Rina, Tendresse, Byby,

Tandresse, Blanca, Princess, Minny, Pixie, Coca, Tzusca,

Penny, Tiana, Nancy, Angie, Tora, Kitty, Lucy(Lusy), Mimi,

Fluffy, Zuri, Suri, Micky, Fulga, Zuza, Sheeba, Wella, Mina,

Wendy, Sam, Sammy, Perla, Maiko, Brenda, Allegra,

Pusha, Dixie, Goldie, Shani, Chelsea, Arwen, Jelly, Hermie,

Sony(a), Hilda, Coffee, Carissa, Alexis, Kelly, Inna, Juno,

Missy, Abby, Simba, Gipsy, Suzy, Ada, Brit, Molly, June,

Limma, Vanilla, Ximena, Brielle, Amy, Lia, Dulce, Dolce,

Pretty, Sid, Ava, Sadie, Acqua, Texa, Tiana, Tori, Delma,

Telma, Neila, Nena, Elin, Melly, Celeste(Celesta), Salsa,

Salva, Sana, Sienna, Sela, Lemon, Raisa, Peggy, Pepita,

Lora, Lara, Rona, Cichita.

Nume pentru mascul

Ary, Aris, Max, Scooby-Doo, Alfi, Felix, Otto, Bijou, Athos, Alfred,

Lucky, Nero, Sinbad, Toby, Tobias, Pufulet, Pufy, Oscar, Zuzu,

Jack, Jake, Ricky, Kevin, Sasha, Buratino, Amigo, Cezar, Dingo,

Bingo, Dino, Dodo, Toto, Thomas, Rusty, Sammy, Sam, Scuba,

Bart, Faust(o), Rio, Mojo, Fred(dy), Bruno, Ben, Charlie, Benny,

Benji, Onyx, Tarzan, Ozzy, Paco, Gipsy, Taz, Tiger, Fidel, Cody,

Jinxy, Rob, Robin, Zorro, Jumbo, Hector, Aky, Blacky.Black,

Whitey, White, Alger, Axy, Arin, Bobo, Boris, Morris, Bilbo, Bello,

Bill, Billy, Bubu, Brutus, Aramis, Choco, Coco, Cocolino, Carl, Ciro,

Darwin, Dexter, Eros, Donald, Foxy, Happy, Jason, Igor, Leo(n),

Jimmy, Jim, Jerry, Keny, Kent, Luc, Adam, Teddy, Martin, Nino,

Marc(o), Eric, Oliver, Othello, Rex, Pepsi, Sprite, Pedro, Randy,

Pablo, Rony, Silver, Golden, Sky, Smiley, Soso, Sparky, Spike,

Tequilla, Timi, Tony, Will(y), Boby, Xavier, Yaris, Onur, Yannis,

Bitza, Darco, Angel, Ralph, Rino, Matias, Jay, Jazz(y), Chip, Snow,

Amedeo, Quick, Figo, Cooper, Rafi, Spy, Beto, Bethoveen, Pluto,

Milky, Virgo, Penny, Franky, Bianco, Dolce, Fluffy, Arthur, Mike,

Cosmo, Gizmo, Dizzy, Nemo, Lord, King, Conan, Lexy, Baxy,

Amos, Barker, Bart, Sunny, Furby, Dante, Barney, Blu(e), Nick,

Domino, Blackjack, Milo, Santo(s), Bud(dy), Terry, Shelby, Rico,

Winnie, Ciucio(Chucho), Apollo, Aaron, Abel, Alonso, Attila, Azor,

Baloo, Blair, Junior, Levi, Louis, Poker, Ulmo, Wilfred, Alfred, Winner,

Berry, Roko, Adolf, Drago, Rich, Marty, Habibu, Loco, Sushi, Brio,

Mowgli(Mogli), Salto, Salvo, Safir, Simba, Simbo, Silk, Raff, Remo,

Reni, Rimbo, Rudi, Paris, Pery, Piero, Allegro, Baloo, Azzuro, Bimbo,

Orange, Google, Lenzo, Alesy, Norbi(t), Nivo, Kenzo, Tayler, Darky,

Dixy.

| Bianca555 a răspuns:

Poi poti sa-i pui :
Nume pentru femela

Ruby, Sara(h), Ambra, Elsa, Cookie, Jessica, Jessy, Daisy, Hera, Cleo,

Summer, Lisa, Liza, Linda, Cara, Cora, Honey, Betty, Iza, Yssa, Isa,

Dolly, Mischa, Aysha, Alma, Jolie, Anita, Bubbles, Tonka, Tasha,

Bella, Berta, Jojo, Barbie, Sidney, Beauty, Cindy, Candy, Cintya,

Bijou, Bonita, Bonnie(Bonny), Crisa, Clea, Tea, Darla, Desiree,

Lucky, Doris, Emma, Maggie, Ester, Meg, Erica, Fiona, Ginger,

Eda, Heidi, Iris, Jenny, Jennifer, Kim(y), Kira, Lady, Donna, Liv,

Lola, Lolita, Lala, Layla, Leila, Lessy, Mara, Isis, Mayra, Maya,

Milly, Nerra, Naty, Nina, Rita, Ronna, Freya, Paloma, Rea, Mandy

Pamela, Pamy, Salma, Sheila, Sherry, Cherry, Shopie(Sofy),

Tara, Tess(a), Tisha, Xena(Senna), Xenia, Nicky, Vicky, Bambi, Ines, Kia,

Blondy, Erin, Alida, Bernice, Lulu, Leya, Lea, Cristal, Sahara, July,

Pinky, Becca, Blacky, Lizzy, Lizuca, Ruth, Didy, DeeDee, Kenya,

Gloria, Tia, Bia, Marta, Pufa, Pufarina, Puffy, Mona, Baby,

Tyna, Ella, Alice(Alis), Tinkerbell, Rina, Tendresse, Byby,

Tandresse, Blanca, Princess, Minny, Pixie, Coca, Tzusca,

Penny, Tiana, Nancy, Angie, Tora, Kitty, Lucy(Lusy), Mimi,

Fluffy, Zuri, Suri, Micky, Fulga, Zuza, Sheeba, Wella, Mina,

Wendy, Sam, Sammy, Perla, Maiko, Brenda, Allegra,

Pusha, Dixie, Goldie, Shani, Chelsea, Arwen, Jelly, Hermie,

Sony(a), Hilda, Coffee, Carissa, Alexis, Kelly, Inna, Juno,

Missy, Abby, Simba, Gipsy, Suzy, Ada, Brit, Molly, June,

Limma, Vanilla, Ximena, Brielle, Amy, Lia, Dulce, Dolce,

Pretty, Sid, Ava, Sadie, Acqua, Texa, Tiana, Tori, Delma,

Telma, Neila, Nena, Elin, Melly, Celeste(Celesta), Salsa,

Salva, Sana, Sienna, Sela, Lemon, Raisa, Peggy, Pepita,

Lora, Lara, Rona, Cichita.

Nume pentru mascul

Ary, Aris, Max, Scooby-Doo, Alfi, Felix, Otto, Bijou, Athos, Alfred,

Lucky, Nero, Sinbad, Toby, Tobias, Pufulet, Pufy, Oscar, Zuzu,

Jack, Jake, Ricky, Kevin, Sasha, Buratino, Amigo, Cezar, Dingo,

Bingo, Dino, Dodo, Toto, Thomas, Rusty, Sammy, Sam, Scuba,

Bart, Faust(o), Rio, Mojo, Fred(dy), Bruno, Ben, Charlie, Benny,

Benji, Onyx, Tarzan, Ozzy, Paco, Gipsy, Taz, Tiger, Fidel, Cody,

Jinxy, Rob, Robin, Zorro, Jumbo, Hector, Aky, Blacky.Black,

Whitey, White, Alger, Axy, Arin, Bobo, Boris, Morris, Bilbo, Bello,

Bill, Billy, Bubu, Brutus, Aramis, Choco, Coco, Cocolino, Carl, Ciro,

Darwin, Dexter, Eros, Donald, Foxy, Happy, Jason, Igor, Leo(n),

Jimmy, Jim, Jerry, Keny, Kent, Luc, Adam, Teddy, Martin, Nino,

Marc(o), Eric, Oliver, Othello, Rex, Pepsi, Sprite, Pedro, Randy,

Pablo, Rony, Silver, Golden, Sky, Smiley, Soso, Sparky, Spike,

Tequilla, Timi, Tony, Will(y), Boby, Xavier, Yaris, Onur, Yannis,

Bitza, Darco, Angel, Ralph, Rino, Matias, Jay, Jazz(y), Chip, Snow,

Amedeo, Quick, Figo, Cooper, Rafi, Spy, Beto, Bethoveen, Pluto,

Milky, Virgo, Penny, Franky, Bianco, Dolce, Fluffy, Arthur, Mike,

Cosmo, Gizmo, Dizzy, Nemo, Lord, King, Conan, Lexy, Baxy,

Amos, Barker, Bart, Sunny, Furby, Dante, Barney, Blu(e), Nick,

Domino, Blackjack, Milo, Santo(s), Bud(dy), Terry, Shelby, Rico,

Winnie, Ciucio(Chucho), Apollo, Aaron, Abel, Alonso, Attila, Azor,

Baloo, Blair, Junior, Levi, Louis, Poker, Ulmo, Wilfred, Alfred, Winner,

Berry, Roko, Adolf, Drago, Rich, Marty, Habibu, Loco, Sushi, Brio,

Mowgli(Mogli), Salto, Salvo, Safir, Simba, Simbo, Silk, Raff, Remo,

Reni, Rimbo, Rudi, Paris, Pery, Piero, Allegro, Baloo, Azzuro, Bimbo,

Orange, Google, Lenzo, Alesy, Norbi(t), Nivo, Kenzo, Tayler, Darky,

Dixy.

| radugabi2000 a răspuns:

Mustacila,otto,Phunky,pink,rico,riki

| AndreeaIasmina a răspuns:

Poti sa ii pui numele Pufi.Si eu am iepuras cu numele asta