| Muntean_Radu_1966 a întrebat:

Buna, am o veverita siberiana. Am observat ca nu mai are blana intr-o parte de pe spate, doar acolo. Naparleste acum toamna? Si mai am o intrebare. Am un mascul de 1 an si cateva luni. Perechea lui a murit si acum vreau sa iau o alta veverita, de cate luni sa o iau? multumesc celor care imi raspund :*

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la un cabinet veterinar si întreabă acolo, ei sunt medici si stiu exact cum sa te ajute, mai bine decat noi.

| adelinabhg2 a răspuns:

Da naparleste deoarece este anotimpul specif lor in care li se schimba blana la fel este si cu catelul meu dar la el ii cade blana fir cu fir