| bobo_9610 a întrebat:

Daca am o veverita siberiana de 6 luni, credeti ca i-as putea lua acum un prieten? Ma tem sa nu se certe

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte indicat sa ii iei pentru ca ele sunt animale foarte sociabile iar daca nu stai cineva de ea devine apatica happy.

iti pot recomanda un vanzator de la care mi-am cumparat si eu si sunt foarte multumita. preturile sunt mult mai mici decat in pet shop.

Andrei - 0760. 503. 533

1 răspuns:
| Raz11 a răspuns:

Poti sa ii iei. Eu nu am auzit sa se certe masculul si femela ( doar in unele cazuri dar rar )