| tzutzy a întrebat:

am primit de curand doi hamsteri pitici de la o prietena dar nu stiu care este masculul si care este femela.Imi puteti spune va rog, daca stiti, care este deosebirea dintre cei doi?

3 răspunsuri:
| kathessa a răspuns:

Daca sint pui nu iti poti da seama. Incearca sa gasesti ceva pe net. Dar de ce ai vrut pereche? Vrei multi hamsteri mici?

| rey a răspuns:

Păi... penis şi vagin. Ia-te ca model şi imaginează-ţi că eşti în 4 labe, e ca şi la noi.

| MangoGirl a răspuns:

Iti vei da seama daca se impuiaza sau fetita e de obicei mai blanda.si e foarte greu sa vezi.la baiat se bede ceva mic rotund si mai ''inaintat''
. eu am doi hamsteri care s-au impuiat...de doua ori si ai grija sa nu-si manance puii