| moonlight2134 a întrebat:

am primit ieri o catea, e inca pui si are o luna. Va fi talie mica, si e de culoare neagra cu maro ( are si sprancene maro tare dragute ) si nu stiu ce nume sa-i dau, ma puteti ajuta va rog cu ceva idei?

8 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Lesy, Bety, Bella, Lady (se pronunta Ledy), Lola, Linda etc...
Funda?

| flory4you a răspuns:

Puffy,Maya,Lola,Dollie

| MeCoolFunny a răspuns:

Http://www.petz.ro/......-caini.php uita-te aici. Sunt mii si mii de nume. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| raysa_5920 a răspuns:

Ruby
tina
alma

si eu am o catelusa si o cheama ruby tongue imi place la nebunie numele asta. sper ca si tie :*

| Hyuna12 a răspuns:

Sasha,Daisy,Rose,Fetita,Minnie,Chyra(Cyra),Bell(Bella).Sper sa te ajute.

| TeoTee a răspuns:

,Kuky,Bety,Sara

Sara

| Roxanika15_8645 a răspuns:

Laydy, Rose, Bella.