| dayly5991 a întrebat:

am si eu o catelusa Rottweiler in varsta de un an. Am luat-o de la cineva pentru ca o țineau in lanț si era foarte slaba saraca si pe lângă asta nici nu s-a dezvoltat cum trebuie.Acum s-a mai îngrășat de cand e la mine.Dar tot nu arată cum ar trebui. Exista ceva medicamente sau ce pot sai dau pentru a se dezvolta cum trebuie? Vreau s-o fac frumoasă specific rasei ei. Îi dau mâncare de casa si bobite pentru câini.Va rog ajutați-mă

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar, îi dă el ce are nevoie, după un consult.
Nu te apuca să-i dai tot felul de tâmpenii recomandate du unii-alții, că poți să-i faci rău!

| Chrlls a răspuns:

Mergi la veterinar!

| Isaroiu_Andrei_1998 a răspuns:

Mergi la veterinar