| Butnariu_Adriana_1997 a întrebat:

Bună,

Am și eu o întrebare legata de cursurile de SSN și resurse umane, mi-as dori sa fac un curs de 80 ore.

Va rog cine are cunoștințe cum privire la aceste doua cursuri sa ma ajute cu recomandări, sa fie diploma acreditată și recunoscuta și internațional.

Am încercat la IT și nu se mai fac.

Mulțumesc,

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Bună,
nu știu pentru ce oraș adresezi întrebarea.
În domeniul resurselor umane există cursuri pre și post universitare.
preuniversitar - inspector / referent resurse umane;
post universitar - manager resurse umane.
Pentru SSM = Sănătate și securitate în muncă, există un număr mai restrâns de furnizori.
În funcție de ce dorești concret, poți căuta furnizorii acreditați din zona ta.
Dacă te mai pot ajuta cu alte informații, o fac cu drag.
O seară frumoasă.