| Marian9978 a întrebat:

Vreau recomandări de cursuri de make-up profesionist cu diplomă cunoscută national-international din Constanța /București. Mulțumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai am pozele in laptop, insa poti sa tragi cu ochiul aici: https://www.facebook.com/......up/photos/

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cursurile facute in tara, sunt recunoscute in tara doar, nu si international.

| Marian9978 explică (pentru Violleta2022):

Nu este adevărat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marian9978):

Imi pare rau sa-ti spun, dar chiar este adevarat.
Am trecut prin asa ceva si cu facultate chiar si tot am fost nevoita sa-mi dau examenele ca sa pot sa-mi iau diploma locala si sa pot profesa.
Cursurile din Romania sunt bune in Romania doar!
Afara te ajuta doar experinta care o faci, dar cerificatele alea, nu au nici o valoare.
Tu minte-te frumos ...ca oricum nu iti vor fii de nici un folos afara, dar pana nu vei simtii dezamagirea pe pielea ta, nu crezi.

| Marian9978 explică (pentru Violleta2022):

Ok, trecem mai departe dnă Donna Alba. Am cerut doar recomandări de cursuri de machiaj.Am înțeles destul de bine la ce v-ați referit.V-as ruga frumos să nu mă mai ajutați cu răspunsuri, nu vreau sa pară că n-am bun simț, dar vă rog. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exact daca e recunoscuta international, insa am fost ca "model" la Scoala de Make up Ramona Chirita si din punctul meu de vedere merita sa urmezi cursuri acolo. Plus, nu am auzit decat cuvinte de lauda despre ei.

| Marian9978 explică (pentru anonim_4396):

Buna, dacă nu ar părea prea personal mi-ai putea trimite te rog fotografii cu machiajul făcut? Mersi.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marian9978):

Eu nu mai am pozele in laptop, insa poti sa tragi cu ochiul aici: https://www.facebook.com/......up/photos/