| Mădălina_Iulia_1999_ZJZg a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare pentru detinatorii de zebrute australiene sau pentru cunoscatori. Femela a depus 4 oute le-a clocit cu grija atat ea cat si masculul. Au trecut aproape 20 de zile si nu se observa nimic. De dimineata s-au ridicat si nu s-au mai pus pe oua. M-am uitat cu o lanterna, intr-unul din oua se obsrva usor galbenusul.
Ce ar trebui sa fac?
Nu e prima data. Au mai incercat inca de 2 ori. Exact aceeasi poveste.

1 răspuns:
| Neagu_David_2002 a răspuns:

Posibil unul dintr ei nu e fertil!