| Dootzy a întrebat:

Am si eu o problema foarte mare. Spuneti-mi si mie de ce ii cade par catelusei mele? Are doar 2 luni.Nu imi pot explica acest lucru!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Se poate sa fie o parazitoza. Ar fi bine sa mergi cu ea la veterinar, sa vada daca nu are acarieni sau altceva de genul. Si daca are viermisori se poate sa-i cada parul.

| Floreenofficial a răspuns:

De ce nu te duci la veterinar?:( El va sti ce sa-i faca!
http://www.google.ro/......tp?/search

| inginer a răspuns:

O vizita la veterinar e solutia. Poate sa aiba o ciuperca pe piele, poate sa fie alergica la ceva din alimentatie, poate sa fie extrem de alergica la purici, poate sa aiba lipsa de vitamine, etc. Noi nu avem de unde sa stim.

| foxi a răspuns:

Vara cainii isi schimba parul! s-ar putea sa fie normal!

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Fa o vizita la veterinar si o sa afli acolo de ce ii cade parul la 2 luni