| Adina_3547 a întrebat:

Catelusei mele ii cade mult par de ce? ce trebuie sa fac fundita va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Oana_9831 a răspuns:

Ii cade pentru ca e vara si naparleste.Nu iti face griji, e absolut normal.Am si eu o catelusa si iti zic din surse sigure :*:*

| yonutz1 a răspuns:

Nu e nimic rau. Asa pateste orice animal "naparleste"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Năpârlește, ca orice animal cu blană. Să cureți casa, ca să nu inhalezi.

| Fernando9Torres a răspuns:

Pt ca asa ii cade si catelului meu i-a cazut e de la el asa trebuie sa isi schimbe parul

| ally123sims a răspuns:

Naparleste. a fost vara pentru a scapa de blana groasa din iarna

| dangerX a răspuns:

Pai e vara...Asa fac toate animalele cu par vara, nu trebuie sa faci nimic, daca tu crezi ca e alta problema consulta un doctor veterinar.