| Adina_3547 a întrebat:

Catelusei mele i cade parul ce sa fac sa nu i mai cada asa mult de ce cade? fundita va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| zapacita05 a răspuns:

Eventual un control medical… poate fi cauza unei porobleme de alimentatie, carentiala, sau de natura parazitara… se poate merge pe o dieta alimentara sau pe un tratament, dupa recomandarea medicului…

Răspuns utilizator avertizat
| msk a răspuns:

poate pentru ca are cancer.

| msk a răspuns:

>mata

| Paulixx a răspuns:

E 2 Aprilie 2011 la 11:00 am

incearca o cura de vitamine pentru piele si blana, se gasesc pe piata o sumedenie de produse.alege unul potrivit impreuna cu medicul veterinar!

| Adina_3547 explică:

Bai mersi cancer ai tu si mata clar