| SupaRici112 a întrebat:

am si eu un caine rasa Saint Bernard si as vrea sa-i pun un nume...Lasati cateva exemplebig grin pleaseeeeeeeee:X

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r a răspuns:

Eu am un ciobanesc mioritic si l-am primit cu numele de Fritz.Nume nemtesc deoarece stapanii parintilor lui sunt niste respectati doctori atat in Romania cat si in Germania.
Am mai avut unul mic, care din pacate a fost omorat:Rocky.
Si mai am un lupbig grinixybig grin.
alte nume: Lord,blacky,ingybig grin, max, tom, toto

12 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Rex,azor,leo,bubu etc.
gasesti aici foarte multe nume:
http://www.nume-copii.ro/lista-cu-nume-de-caini.php

| bulina99wtf a răspuns:

Beethoven

| YumiSukinanda a răspuns:

A: azorel, azorica, azor, azoril, azorela, amela, ameldu, amino. B:bobita, boby,baby,berna, bern,bimo, born, bisi, bica, bico, bima.C: cece, ceci, cemilia cemy. M: molda, miky.

| CrazyKiddd a răspuns:

Samby

| CrowUp a răspuns:

Bernard(baiat)
Berna Berny(fata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu i-aş spune Bernie!
Dacă vrei o ocupaţie plăcută şi folositoare, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubico laughing al meu e iso de la power iso sa nu ii pui iso

| aryana1991 a răspuns:

Beny mutu

| Leonard08 a răspuns:

Pe al meu il cheama Maxhee hee
Dar nu e Saint Bernard.

| XxRoyalxX a răspuns:

Daca e fqata ii spui vulpita daca e baiat spnei lupul.

| sweetmada a răspuns:

Smileyhappy

| acdc21 a răspuns:

Ion